5KP26CAE3/TR13 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 0
Datablad
YAGEO
42,1V Klämma 119A Ipp TVS - dioder Genomgående hål P600
5KP26CAE3/TR13
DigiKeys produktnummer
5KP26CAE3/TR13-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
5KP26CAE3/TR13
Beskrivning
TVS DIODE 26VWM 42.1VC P600
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
119A
Tillv.
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
26V
Inkapsling/låda
P600, axiell
Spänning - genombrott (min)
28,9V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
42,1V