15KPA240E3/TR13 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Littelfuse Inc.
I lager: 756
Datablad
Direkt
Littelfuse Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 0
Similar
YAGEO
YAGEO
Klämma Ipp TVS - dioder Genomgående hål P600
15KPA240E3/TR13
DigiKeys produktnummer
15KPA240E3/TR13-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
15KPA240E3/TR13
Beskrivning
TVS DIODE 240VWM P600
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Effekt - toppuls
15000W (15kW)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Monteringstyp
Genomgående hål
Enkelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
P600, axiell
Spänning - backspänning (typ)
240V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
252,72V