CM8V-T1A-32.768KHZ-7PF-20PPM-TB-QC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Micro Crystal AG
I lager: 23 824
Datablad
Similar
Micro Crystal AG
I lager: 0
Datablad
ECS Inc.
ECS Inc.
Jauch Quartz
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 7pF 70 kOhms 2-SMD, utan ledning
CM8V-T1A-32.768KHZ-7PF-20PPM-TB-QC
DigiKeys produktnummer
2195-CM8V-T1A-32.768KHZ-7PF-20PPM-TB-QCTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CM8V-T1A-32.768KHZ-7PF-20PPM-TB-QC Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 kOhms
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,047" (2,00 x 1,20mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)
Lastkapacitans
7pF