RST-5000-36
DigiKeys produktnummer
1866-4300-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RST-5000-36
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 36V 4968W
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 36V 196-305VAC (3-fas), 340-530VAC (3-fas) Ingång
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
90%
Arbetstemperatur
-30°C-70°C (med nedstämpling)
Egenskaper
Justerbar utgång, PFC, fjärrstyrt tillslag/frånslag, fjärranalys
Storlek/dimension
L 18,90" x B 8,31" x H 3,29" (480,0 x 211,0 x 83,5mm)
Spänning - utspänning 1
36V
Ström - Utgång 1
138 A