RST-5000-24
DigiKeys produktnummer
1866-4299-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RST-5000-24
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V 4800W
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 196-305VAC (3-fas), 340-530VAC (3-fas) Ingång
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
0.89
Arbetstemperatur
-30°C-70°C (med nedstämpling)
Egenskaper
Justerbar utgång, PFC, fjärrstyrt tillslag/frånslag, fjärranalys
Storlek/dimension
L 18,90" x B 8,31" x H 3,29" (480,0 x 211,0 x 83,5mm)
Spänning - utspänning 1
24V
Ström - Utgång 1
200 A