RSP-320-12 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Mornsun America, LLC
I lager: 0
Datablad
Similar
ARTESYN / Advanced Energy
I lager: 0
Datablad
XP Power
I lager: 32
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 12V 88-264VAC, 124-370VDC Ingång
RSP-320-12
DigiKeys produktnummer
1866-4261-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RSP-320-12
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 12V 320W
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RSP-320-12 Modeller
Kategori
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Tillv.
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
0.88
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-30°C-70°C (med nedstämpling)
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Justerbar utgång, PFC, universalingång
Typ
Kapslad
Monteringstyp
Chassimontering
Antal utgångar
1
Storlek/dimension
L 8,46" x B 4,53" x H 1,18" (215,0 x 115,0 x 30,0mm)
Spänning - ingång
88-264VAC, 124-370VDC
Godkännande myndighet
CB, CCC, CE, cURus, TUV
Spänning - utspänning 1
12V
Minsta tillåtna belastning
Nej
Ström - Utgång 1
26.7 A