LMF320-23B12 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
DComponents
I lager: 1
Datablad
Similar
DComponents
I lager: 0
Datablad
MEAN WELL USA Inc.
I lager: 329
MEAN WELL USA Inc.
I lager: 0
I lager: 93
Delta Electronics
I lager: 27
I lager: 45
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 12V 85-305VAC, 100-430VDC Ingång
MORNSUN 305RAC AC-DC Converter - Reliable under All Conditions
LMF320-23B12
DigiKeys produktnummer
2725-LMF320-23B12-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LMF320-23B12
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 12V 320W
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Effekt (Watt)
Tillverkare
Mornsun America, LLC
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Serie
Spänning - isolering
4 kV
Förpackning
Box
Effektivitet
86,5%
Artikelstatus
Inte för nya designer
Arbetstemperatur
-30°C-70°C (med nedstämpling)
Typ
Kapslad
Egenskaper
Justerbar utgång, PFC
Antal utgångar
1
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - ingång
85-305VAC, 100-430VDC
Storlek/dimension
L 8,47" x B 4,53" x H 1,18" (215,0 x 115,0 x 30,0mm)
Spänning - utspänning 1
12V
Standardnummer
Ström - Utgång 1
26.7 A