RPS-200-24-C är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Tri-Mag, LLC
I lager: 0
Datablad
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 80-264VAC, 113-370VDC Ingång
RPS-200-24-C
DigiKeys produktnummer
1866-4032-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RPS-200-24-C
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V 142W
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Effekt (Watt)
Tillv.
Tillämpningar
Medicin
Serie
Spänning - isolering
4 kV
Effektivitet
94%
Arbetstemperatur
-30°C-70°C (med nedstämpling)
Typ
Kapslad
Egenskaper
Justerbar utgång
Antal utgångar
1
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - ingång
80-264VAC, 113-370VDC
Storlek/dimension
L 4,07" x B 2,44" x H 1,57" (103,4 x 62,0 x 40,0mm)
Spänning - utspänning 1
24V
Godkännande myndighet
CB, CE, cURus, TUV
Ström - Utgång 1
5.9 A