RSP-200-24
DigiKeys produktnummer
1866-4244-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RSP-200-24
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V 202W
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 88-264VAC, 124-370VDC Ingång
EDA-/CAD-modeller
RSP-200-24 Modeller
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
89,5%
Arbetstemperatur
-30°C-70°C (med nedstämpling)
Storlek/dimension
L 8,46" x B 4,53" x H 1,18" (215,0 x 115,0 x 30,0mm)
Spänning - utspänning 1
24V
Ström - Utgång 1
8.4 A