LOP-400-24
DigiKeys produktnummer
1866-LOP-400-24-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LOP-400-24
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V 252W
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 80-264VAC, 113-370VDC Ingång
Spänning - isolering
4 kV
Effektivitet
94,5%
Arbetstemperatur
-40°C-80°C (med nedstämpling)
Storlek/dimension
L 5,00" x B 3,00" x H 1,08" (127,0 x 76,2 x 27,5mm)
Spänning - utspänning 1
24V
Ström - Utgång 1
10.5 A