RPS-500-24 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Recom Power
I lager: 139
Datablad
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 80-264VAC, 113-370VDC Ingång
RPS-500-24
DigiKeys produktnummer
1866-5610-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RPS-500-24
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V 322W
Detaljerad beskrivning
Spänning - isolering
4 kV
Effektivitet
93%
Arbetstemperatur
-30°C-70°C (med nedstämpling)
Typ
Öppen ram
Egenskaper
Justerbar utgång, PFC, fjärranalys, universalingång
Storlek/dimension
L 5,00" x B 3,00" x H 1,69" (127,0 x 76,2 x 43,0mm)
Spänning - utspänning 1
24V
Ström - Utgång 1
13.4 A