IRM-45-24ST
DigiKeys produktnummer
1866-3058-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IRM-45-24ST
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V 46W
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 85-305VAC Ingång
EDA-/CAD-modeller
IRM-45-24ST Modeller
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
89,5%
Arbetstemperatur
-30°C-70°C (med nedstämpling)
Storlek/dimension
L 4,29" x B 2,05" x H 1,32" (109,0 x 52,0 x 33,5mm)
Spänning - utspänning 1
24V
Ström - Utgång 1
1.9 A