IRM-30-12ST
DigiKeys produktnummer
1866-3044-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IRM-30-12ST
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 12V 30W
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 12V 85-305VAC Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IRM-30-12ST Modeller
ITE (kommersiell)
Tillv.
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
0.88
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-30°C-70°C (med nedstämpling)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Chassimontering
Storlek/dimension
L 3,58" x B 1,56" x H 1,12" (91,0 x 39,5 x 28,5mm)
Spänning - ingång
85-305VAC
Spänning - utspänning 1
12V
Minsta tillåtna belastning
Nej
Ström - Utgång 1
2.5 A