IRM-30-5ST
DigiKeys produktnummer
1866-3052-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IRM-30-5ST
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 5V 30W
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 5V 85-305VAC Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IRM-30-5ST Modeller
ITE (kommersiell)
Tillv.
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
83%
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-30°C-70°C (med nedstämpling)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Chassimontering
Storlek/dimension
L 3,58" x B 1,56" x H 1,12" (91,0 x 39,5 x 28,5mm)
Spänning - ingång
85-305VAC
Spänning - utspänning 1
5V
Minsta tillåtna belastning
Nej
Ström - Utgång 1
6 A