LI0805G201R-10
DigiKeys produktnummer
240-2549-2-ND - Remsa och spole (TR)
240-2549-1-ND - Remsbit (CT)
240-2549-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LI0805G201R-10
Beskrivning
FERRITE BEAD 200 OHM 0805 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
200 Ohms @ 100 MHz 1 Ström, signalledning Ferritkorn och chips 0805 (metrisk 2012) 1A 300mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LI0805G201R-10 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
1A
Tillverkare
Laird-Signal Integrity Products
DC-resistans (DCR) (max)
300mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Ström, signalledning
Höjd (max)
0,035" (0,90mm)
Antal ledningar
1
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Impedans @ frekvens
200 Ohms @ 100 MHz