HR2220V801R-10 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Max Echo
I lager: 2 360
Datablad
800 Ohms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 2220 (metrisk 5650) 8A 10mOhm