BCHS565036I801 8A | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | BCHS565036I801 8A |
Beskrivning | FERRITE BEAD 800 OHM 2220 1LN |
Tillverkarens standardleveranstid | 10 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 800 Ohms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 2220 (metrisk 5650) 8A 10mOhm |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strömklassning (max) 8A |
Tillverkare Max Echo | DC-resistans (DCR) (max) 10mOhm |
Serie | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Inkapsling/låda 2220 (metrisk 5650) |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp Ytmontering |
Filtertyp Kraftledning | Höjd (max) 0,142" (3,61mm) |
Antal ledningar 1 | Storlek/dimension L 0,220" x B 0,200" (5,59 x 5,08mm) |
Impedans @ frekvens 800 Ohms @ 100 MHz |