BCHS565036I801 8A
DigiKeys produktnummer
5262-BCHS565036I8018ATR-ND - Remsa och spole (TR)
5262-BCHS565036I8018ACT-ND - Remsbit (CT)
5262-BCHS565036I8018ADKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BCHS565036I801 8A
Beskrivning
FERRITE BEAD 800 OHM 2220 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
800 Ohms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 2220 (metrisk 5650) 8A 10mOhm
Kategori
Strömklassning (max)
8A
Tillverkare
Max Echo
DC-resistans (DCR) (max)
10mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
2220 (metrisk 5650)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Kraftledning
Höjd (max)
0,142" (3,61mm)
Antal ledningar
1
Storlek/dimension
L 0,220" x B 0,200" (5,59 x 5,08mm)
Impedans @ frekvens
800 Ohms @ 100 MHz