28R0669-000
DigiKeys produktnummer
240-2157-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
28R0669-000
Beskrivning
FERRITE CORE 110 OHM SOLID
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Solid Frihängande Ferritkärnor 110Ohm vid 100MHz ID B 0,512" x H 0,030" (13,00 x 0,75mm) YD B 0,669" x H 0,138" (17,00 x 3,50mm) längd 0,472" (12,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
28R0669-000 Modeller
Kategori
Impedans @ frekvens
110Ohm vid 100MHz
Tillverkare
Laird-Signal Integrity Products
Material
28
Serie
Innerdimension
B 0,512" x H 0,030" (13,00 x 0,75mm)
Förpackning
Tråg
Ytterdimension
B 0,669" x H 0,138" (17,00 x 3,50mm)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Frihängande
Typ
Plant
Längd
0,472" (12,00mm)