28B0375-100
DigiKeys produktnummer
240-2067-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
28B0375-100
Beskrivning
FERRITE CORE 154OHM SOLID 5.08MM
Detaljerad beskrivning
Solid Frihängande Ferritkärnor 154Ohm vid 100MHz ID 0,200" diam. (5,08mm) YD 0,375" diam. (9,53mm) längd 0,570" (14,48mm)
EDA-/CAD-modeller
28B0375-100 Modeller
Kategori
Impedans @ frekvens
154Ohm vid 100MHz
Innerdimension
0,200" diam. (5,08mm)
Ytterdimension
0,375" diam. (9,53mm)
Längd
0,570" (14,48mm)