28B0562-100
DigiKeys produktnummer
240-2607-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
28B0562-100
Beskrivning
FERRITE CORE 184 OHM SOLID 6.4MM
Detaljerad beskrivning
Solid Frihängande Ferritkärnor 184Ohm vid 100MHz ID 0,250" diam. (6,35mm) YD 0,562" diam. (14,27mm) längd 0,530" (13,46mm)
EDA-/CAD-modeller
28B0562-100 Modeller
Kategori
Impedans @ frekvens
184Ohm vid 100MHz
Innerdimension
0,250" diam. (6,35mm)
Ytterdimension
0,562" diam. (14,27mm)
Längd
0,530" (13,46mm)