28B1000-000
DigiKeys produktnummer
240-2117-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
28B1000-000
Beskrivning
FERRITE CORE 151OHM SOLID 12.7MM
Detaljerad beskrivning
Solid Frihängande Ferritkärnor 151Ohm vid 100MHz ID 0,500" diam. (12,70mm) YD 1,000" diam. (25,40mm) längd 0,500" (12,70mm)
EDA-/CAD-modeller
28B1000-000 Modeller
Kategori
Impedans @ frekvens
151Ohm vid 100MHz
Innerdimension
0,500" diam. (12,70mm)
Ytterdimension
1,000" diam. (25,40mm)
Längd
0,500" (12,70mm)