28B0735-000
DigiKeys produktnummer
240-2080-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
28B0735-000
Beskrivning
FERRITE 510 OHM HINGED 10.50MM
Detaljerad beskrivning
Solid Frihängande Ferritkärnor 250Ohm vid 100MHz ID 0,400" diam. (10,16mm) YD 0,735" diam. (18,67mm) längd 1,125" (28,58mm)
EDA-/CAD-modeller
28B0735-000 Modeller
Kategori
Impedans @ frekvens
250Ohm vid 100MHz
Innerdimension
0,400" diam. (10,16mm)
Ytterdimension
0,735" diam. (18,67mm)
Längd
1,125" (28,58mm)