28B0562-200
DigiKeys produktnummer
240-2078-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
28B0562-200
Beskrivning
FERRITE CORE 294 OHM SOLID 6.4MM
Detaljerad beskrivning
Solid Frihängande Ferritkärnor 294Ohm vid 100MHz ID 0,250" diam. (6,35mm) YD 0,562" diam. (14,27mm) längd 1,125" (28,58mm)
EDA-/CAD-modeller
28B0562-200 Modeller
Kategori
Impedans @ frekvens
294Ohm vid 100MHz
Innerdimension
0,250" diam. (6,35mm)
Ytterdimension
0,562" diam. (14,27mm)
Längd
1,125" (28,58mm)