28B0686-200
DigiKeys produktnummer
240-2079-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
28B0686-200
Beskrivning
FERRITE 293 OHM SOLID 34.40MM X
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Solid Frihängande Ferritkärnor 242Ohm vid 100MHz ID 0,375" diam. (9,53mm) YD 0,686" diam. (17,42mm) längd 1,125" (28,58mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
28B0686-200 Modeller
Kategori
Impedans @ frekvens
242Ohm vid 100MHz
Tillverkare
Laird-Signal Integrity Products
Material
28
Serie
Innerdimension
0,375" diam. (9,53mm)
Förpackning
Tråg
Ytterdimension
0,686" diam. (17,42mm)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Frihängande
Typ
Runt
Längd
1,125" (28,58mm)