SF14-1575F5UUA1
DigiKeys produktnummer
478-SF14-1575F5UUA1TR-ND - Remsa och spole (TR)
478-SF14-1575F5UUA1CT-ND - Remsbit (CT)
478-SF14-1575F5UUA1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SF14-1575F5UUA1
Beskrivning
FILTER SAW 1.575GHZ 5-SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1,575GHz Frekvens GPS RF SAW-filter (ytakustisk våg) 1,4dB 3MHz Bandbredd 5-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SF14-1575F5UUA1 Modeller
Kategori
Införingsförlust
1,4dB
Tillverkare
KYOCERA AVX
Tillämpningar
GPS
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
5-SMD, utan ledning
Artikelstatus
Föråldrad
Höjd (max)
0,028" (0,70mm)
Frekvens - center
1,575GHz
Storlek/dimension
L 0,055" x B 0,043" (1,40 x 1,10mm)
Bandbredd
3MHz