SF14-1575F5UUP1 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
1,57542GHz Frekvens GPS RF SAW-filter (ytakustisk våg) 0,8dB 3MHz Bandbredd 5-SMD, utan ledning
SF14-1575F5UUP1
DigiKeys produktnummer
478-SF14-1575F5UUP1TR-ND - Remsa och spole (TR)
478-SF14-1575F5UUP1CT-ND - Remsbit (CT)
478-SF14-1575F5UUP1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SF14-1575F5UUP1
Beskrivning
FILTER SAW 1.575GHZ 5SMD
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Införingsförlust
0,8dB
Tillverkare
KYOCERA AVX
Tillämpningar
GPS
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
5-SMD, utan ledning
Artikelstatus
Aktiv
Höjd (max)
0,028" (0,70mm)
Frekvens - center
1,57542GHz
Storlek/dimension
L 0,055" x B 0,043" (1,40 x 1,10mm)
Bandbredd
3MHz