SF14-1575F5UUP1 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
1,57542GHz Frekvens GPS RF SAW-filter (ytakustisk våg) 0,8dB 3MHz Bandbredd 5-SMD, utan ledning
SF14-1575F5UUP1
DigiKeys produktnummer
478-SF14-1575F5UUP1TR-ND - Remsa och spole (TR)
478-SF14-1575F5UUP1CT-ND - Remsbit (CT)
478-SF14-1575F5UUP1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SF14-1575F5UUP1
Beskrivning
FILTER SAW 1.575GHZ 5SMD
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Införingsförlust
0,8dB
Artikelstatus
Aktiv
Höjd (max)
0,028" (0,70mm)
Frekvens - center
1,57542GHz
Storlek/dimension
L 0,055" x B 0,043" (1,40 x 1,10mm)
Bandbredd
3MHz