KGM31VR71A224JU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 406
Datablad
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 5 387
Datablad
I lager: 3 249
Direkt
Vishay Vitramon
Direkt
Vishay Vitramon
Knowles Syfer
Knowles Syfer
KEMET
KEMET
0.22 µF ±5% 10V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
KGM31VR71A224JU
DigiKeys produktnummer
478-KGM31VR71A224JUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM31VR71A224JU
Beskrivning
CAP CER 0.22UF 10V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
KGM31VR71A224JU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,048" (1,22mm)