KGM31HR71E474JU
DigiKeys produktnummer
478-KGM31HR71E474JUTR-ND - Remsa och spole (TR)
478-KGM31HR71E474JUCT-ND - Remsbit (CT)
478-KGM31HR71E474JUDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM31HR71E474JU
Beskrivning
CAP CER 0.47UF 25V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.47 µF ±5% 25V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
KGM31HR71E474JU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,075" (1,90mm)