KGM31HR71C105JL är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 6 813
Datablad
Direkt
KEMET
I lager: 3 118
Datablad
Direkt
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
I lager: 203
1 µF ±5% 16V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
KGM31HR71C105JL
DigiKeys produktnummer
478-KGM31HR71C105JLTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM31HR71C105JL
Beskrivning
CAP CER 1UF 16V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,075" (1,90mm)