VJ1206Y105JXJTW1BC
DigiKeys produktnummer
720-1806-2-ND - Remsa och spole (TR)
720-1806-1-ND - Remsbit (CT)
720-1806-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1206Y105JXJTW1BC
Beskrivning
CAP CER 1UF 16V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 µF ±5% 16V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
VJ1206Y105JXJTW1BC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,051" (1,30mm)