KGM15BR51E474KM är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 5 434
Datablad
Direkt
KEMET
I lager: 4 889
Datablad
Direkt
YAGEO
YAGEO
Parametrisk ekvivalent
Walsin Technology Corporation
Cal-Chip Electronics, Inc.
0.47 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X5R 0603 (metrisk 1608)
KGM15BR51E474KM
DigiKeys produktnummer
478-KGM15BR51E474KMTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM15BR51E474KM
Beskrivning
CAP CER 0.47UF 25V X5R 0603
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
KGM15BR51E474KM Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,037" (0,95mm)