KGM15AR71C333JT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 3 408
Datablad
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
Direkt
Knowles Syfer
Direkt
KEMET
YAGEO
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Knowles Syfer
0.033 µF ±5% 16V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
KGM15AR71C333JT
DigiKeys produktnummer
478-KGM15AR71C333JTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM15AR71C333JT
Beskrivning
CAP CER 0.033UF 16V X7R 0603
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
KGM15AR71C333JT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,032" (1,60 x 0,81mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)