CK05BX102KTR1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 1 324
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
1000 pF ±10% 200V Keramiska kondensatorer BX Radial
CK05BX102KTR1
DigiKeys produktnummer
CK05BX102KTR1-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CK05BX102KTR1
Beskrivning
CAP CER 1000PF 200V BX RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CK05BX102KTR1 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,190" x B 0,090" (4,83 x 2,29mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,200" (5,08mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)