CKR05BX102KR är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KEMET
I lager: 787
KEMET
Bilden för CKR05BX102KR är inte tillgänglig
CKR05BX102KR
DigiKeys produktnummer
478-CKR05BX102KR-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CKR05BX102KR
Beskrivning
CAP CER RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1000 pF ±10% 200V Keramiska kondensatorer BX Radial
EDA-/CAD-modeller
CKR05BX102KR Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Haverifrekvens
R (0,01 %)
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,190" x B 0,090" (4,83 x 2,29mm)
Tolerans
±10%
Höjd - monterad (max)
0,200" (5,08mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)