CKR05BX102KMV är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 300
1000 pF ±10% 200V Keramiska kondensatorer BX Radial
CKR05BX102KMV
DigiKeys produktnummer
CKR05BX102KMV-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CKR05BX102KMV
Beskrivning
CAP CER 1000PF 200V BX RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CKR05BX102KMV Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Haverifrekvens
M (1 %)
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Radial
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,190" x B 0,090" (4,83 x 2,29mm)
Tolerans
±10%
Höjd - monterad (max)
0,200" (5,08mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)