0805Y2000103KET är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Knowles Syfer
I lager: 0
Parametrisk ekvivalent
Uppgradering
KEMET
Datablad
TDK
Similar
TDK
I lager: 665
10000 pF ±10% 200V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
0805 (2012 Metric) Standard MLCC
0805Y2000103KET
DigiKeys produktnummer
0805Y2000103KET-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0805Y2000103KET
Beskrivning
CAP CER 10000PF 200V X7R 0805
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
0805Y2000103KET Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,051" (1,30mm)