0805Y2000103KSTM01 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Knowles Syfer
I lager: 0
Bilden för 0805Y2000103KSTM01 är inte tillgänglig
0805Y2000103KSTM01
DigiKeys produktnummer
1608-0805Y2000103KSTM01TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0805Y2000103KSTM01
Beskrivning
MULTI-LAYERED CERAMIC CAPACITOR
Detaljerad beskrivning
10000 pF ±10% 200V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Temperaturkoefficient
Tjocklek (max)
0,051" (1,30mm)