0805Y2000103JET är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Knowles Syfer
I lager: 0
10000 pF ±5% 200V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
0805 (2012 Metric) Standard MLCC
0805Y2000103JET
DigiKeys produktnummer
0805Y2000103JET-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0805Y2000103JET
Beskrivning
CAP CER 10000PF 200V X7R 0805
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
0805Y2000103JET Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,051" (1,30mm)