T521V107M016ATE050 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Panasonic Industry
I lager: 79 528
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 71 118
Datablad
Similar
Vishay Sprague
I lager: 303
100 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 16 V 2917 (metrisk 7343) 50mOhm vid 100kHz