T499C685K025ATE1K9 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
6.8 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 25 V 2312 (metrisk 6032) 1,9Ohm
T499C685K025ATE1K9
DigiKeys produktnummer
399-5060-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T499C685K025ATE1K9
Beskrivning
CAP TANT 6.8UF 10% 25V 2312
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
T499C685K025ATE1K9 Modeller
Kategori
Livslängd @ temp.
2000tim vid 175°C
Inkapsling/låda
2312 (metrisk 6032)
Storlek/dimension
L 0,236" x B 0,126" (6,00 x 3,20mm)
Höjd - monterad (max)
0,110" (2,80mm)
Kapacitans
Tillverkarens storlekskod
C
Tolerans
±10%
Klassificeringar
AEC-Q200
Spänning - märkt
25 V
Egenskaper
Automotive
Typ
Formgjuten
Grad
Automotive
ESR (Equivalent Series Resistance)
1,9Ohm
Godkännande
AEC-Q200
Arbetstemperatur
-55°C-175°C