ESG226M350AL3AA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Rubycon
I lager: 12 931
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Chemi-Con
I lager: 19
Datablad
Chemi-Con
I lager: 3 109
Surge
Surge
Nichicon
Nichicon
I lager: 245
I lager: 475
22 µF 350 V Elektrolytkondensatorer, aluminium Radial, kapslad 5000tim vid 105°C
ESG226M350AL3AA
DigiKeys produktnummer
399-ESG226M350AL3AA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ESG226M350AL3AA
Beskrivning
CAP ALUM RAD 105C
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ESG226M350AL3AA Modeller
Kategori
Polarisering
Polär
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Rippelström @ låg frekvens
160 mA @ 120 Hz
Förpackning
Bulk
Rippelström @ hög frekvens
256 mA @ 100 kHz
Artikelstatus
Aktiv
Impedans
2.1 Ohms
Kapacitans
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
0,512" diam. (13,00mm)
Spänning - märkt
350 V
Höjd - monterad (max)
0,866" (22,00mm)
Livslängd @ temp.
5000tim vid 105°C
Monteringstyp
Arbetstemperatur
-40°C-105°C