C410C105K5R5TA7293 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KEMET
I lager: 4 273
KEMET
I lager: 13 335
Datablad
1 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R Axiell
C410C105K5R5TA7293
DigiKeys produktnummer
399-C410C105K5R5TA7293TB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C410C105K5R5TA7293
Beskrivning
CAP CER AXL
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C410C105K5R5TA7293 Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
Diam. 0,095" x L 0,170" (2,41 x 4,32mm)
Tolerans
±10%