C410C105K5R5TA
DigiKeys produktnummer
C410C105K5R5TA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C410C105K5R5TA
Beskrivning
CAP CER 1UF 50V X7R AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R Axiell
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C410C105K5R5TA Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Axiell
Kapacitans
Storlek/dimension
Diam. 0,095" x L 0,170" (2,41 x 4,32mm)
Tolerans
±10%