C410C105K5R5TA7200
DigiKeys produktnummer
399-C410C105K5R5TA7200TR-ND - Remsa och spole (TR)
399-C410C105K5R5TA7200CT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C410C105K5R5TA7200
Beskrivning
CAP CER 1UF 50V X7R AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R Axiell
EDA-/CAD-modeller
C410C105K5R5TA7200 Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Storlek/dimension
Diam. 0,095" x L 0,170" (2,41 x 4,32mm)
Tolerans
±10%