C1210C105K1RAC7210 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 2 000
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 50 379
Datablad
Walsin Technology Corporation
I lager: 21
Würth Elektronik
YAGEO
Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
TDK
TDK
YAGEO
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
1 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
C1210C105K1RAC7210
DigiKeys produktnummer
399-C1210C105K1RAC7210TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1210C105K1RAC7210
Beskrivning
CAP CER 1UF 100V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C1210C105K1RAC7210 Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,083" (2,10mm)