1210B105K101CT | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 1210B105K101CT |
Beskrivning | CAP CER 1UF 100V X7R 1210 |
Tillverkarens standardleveranstid | 20 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 1 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 1210B105K101CT Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Tillv. | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Tillämpningar |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp |
Kapacitans | Inkapsling/låda 1210 (metrisk 3225) |
Tolerans ±10% | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm) |
Spänning - märkt | Tjocklek (max) 0,087" (2,20mm) |