C0805C473K3RECAUTO är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
TDK
I lager: 194
Murata Electronics
Murata Electronics
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
0.047 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0805C473K3RECAUTO
DigiKeys produktnummer
C0805C473K3RECAUTO-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805C473K3RECAUTO
Beskrivning
CAP CER 0805 47NF 25V X7R 10%
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C0805C473K3RECAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,055" (1,40mm)