GCJ21BR71E473KA01L är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Murata Electronics
I lager: 2 508
Datablad
0.047 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
GCJ21BR71E473KA01L
DigiKeys produktnummer
490-GCJ21BR71E473KA01LTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GCJ21BR71E473KA01L
Beskrivning
CAP CER
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
GCJ21BR71E473KA01L Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Inte för nya designer
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)